hakımızda

hakımızda

Ağrı ay emlak olarak 2010 yılından bu yana ağrıda  yılların deneyimi ve güveni ile geniş portföyümüz ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız tüm emlak sorunlarınız da; danışmanınız olarak görevini sizlere vermiş olduğu güven duygusu ile sağlıklı olarak ve devamlı portföyünü geliştirerek sürdürmektir. Amaç Sizlere 7 yıllık bilgi, birikim ve deneyimlerimizle daha sağlıklı hizmet verebilmek ve memnuniyetinizi en yüksek noktada tutmak tek amacımızdır. Bize göre "emlakçı; işinin gerektirdiği mali, hukuki,teknik konulara ilişkin eğitime ve bilgi birikimine sahip, işini profesyonelce değerlendiren ve uygulayan, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, insan ilişkilerinde ölçülü ve saygılı olmayı meziyet sayan, kişiliği, görüntüsü, ofis ve çalışanları ile kendisinden hizmet isteyen herkeste güven duygusu yaratabilen kişidir."

Emlaksektörünün en büyük sorunu sektöre bakış açısıdır. Günümüzde emlakçılıkherhangi bir mesleki, kültürel alt yapıya ve teknolojik donanıma ihtiyaçduyulmaksızın, herkesçe yapılabilecek bir uğraş görünümündedir. Ağrı halkı yapıolarak gayrimenkul edinmeye düşkündür. Nitekim diğer yatırımlara oranlagayrimenkule daha bir güvenle bakar ve maliki olduğu taşınmazları kendisinin veailesinin güvencesi olarak görür. Pek çok kişi yaşamları boyunca emek karşılığıoluşturdukları birikimlerini doğru şekilde değerlendirmiş sayar. Çünkü tasarrufve emlak yatırımları insanlar için yaşamsaldır.

Bizlerdebu konuda deneyim sahibi, uzman kadromuz ile yatırımcıların gayrimenkuldeğerlendirme ve idaresi konusunda güvenebilecekleri büyük bir firmayız.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir